ZEST BOWL, TIMELESS BLUE, 129MM/500ML
Home
Shop
DINNERWARE
Loading...
Product Code
TR_9952013
Quantity Per CTN
12
UNIT
Choose an option
CTN
CTN
ZEST BOWL, TIMELESS BLUE, 129MM/500ML quantity
Add to cart
Loading...
Description
Description
Related products
RECTANGULAR BAKER-315X215X60MM/2.5LT WHITE “VITROCERAM”
ARTISTICA SLATE ROUND PLATE, 220MM (ROLLED EDGE)
SPANISH DISH, CARGO, 170X50MM, 700ML
Buffet Rectangular Pan, 370 x 300mm